LashBOOST SERUM – sérum na rast a úpravu mihalníc a obočia

Pestujte a ozdravte svoje mihalnice a obočie so SÉROM LashBOOST

SÉRUM LashBOOST viditeľne predĺži a zahustí vaše riasy a obočie už za 15 dní!

Starostlivosť o mihalnice a obočie si vyberajte vedome a zabezpečte, aby vaše vlasy boli zdravé a plnšie vďaka kondicionéru odporúčanému lekárskymi laboratóriami.

SÉRUM LashBOOST obsahuje iba bezpečné zložky. Hlavnou účinnou látkou je patentovaný a inovatívny WIDELASH®  pozostávajúci z vitamínu biotinylát-GHK matricín.

Po 14 dňoch používania lekárske štúdie preukázali významné:

- zväčšenie dĺžky mihalníc a obočia

- zvýšenie   hrúbky rias a obočia

- zvýšenie hustoty mihalníc a obočia

- zvýšenie pevnosti mihalníc a obočia

Riasy sa stanú dlhšie, plnšie a silnejšie už za 15 dní, čím sa podčiarkne prirodzená krása ženskej tváre. Korienky sa stávajú silnejšími a mihalnice odolnejšie voči vypadávaniu.

Kondicionér neobsahuje potenciálne škodlivý bimatoprost ani jeho deriváty obľúbené v sektore kozmetiky na mihalnice! Naším cieľom je krása, ktorá ide ruka v ruke so zdravím.

Vďaka patentovaným, inovatívnym zložkám vám efekt kozmetického ošetrenia INSTALASH zostane oveľa dlhšie ako pri použití štandardných sér na mihalnice s Bimatoprostom. Séra na mihalnice s Bimatoprostom obsahujú vo vnútri návykové látky a účinok kúry končí krátko po ukončení používania falošného stimulantu – sérum účinkuje iba počas jeho používania. Prírodný kondicionér na mihalnice obsiahnutý v kozmetike INSTALASH zanecháva účinok ešte dlho po ukončení ošetrenia. Takýto kondicionér zvlhčuje a posilňuje mihalnice v spodnej časti, ako aj v korienkoch mihalníc.

Skladom
Kód: 117
€42
Kategória: INSTALASH
Hmotnosť: 0.1 kg
serum
Akcia
Späť do obchodu