LiftBOOST CONDITIONER – Lifting rias a následná laminácia obočia

LiftBOOST CONDITIONER je botox určený na mihalnice a obočie po liftingu a laminácii.

Ide o prvý produkt tohto typu na trhu, ktorého prírodný komplex zložiek nielen predĺži trvanlivosť oboch ošetrení, ale aj posilní, vyživí a zvýrazní vaše riasy. LiftBOOST CONDITIONER je podľa názorov odborníkov najlepším kondicionérom tohto typu.

 

LiftBOOST CONDITIONER posilní účinky vašej liečby a zaistí, že s vami zostane dlhšie.

- Najvyššia kvalita výživy

– Produkt podporuje zadržiavanie pigmentu vo vlasovej štruktúre, vďaka čomu vlasy zostávajú pigmentované, lesklé a pružné až o 60 % dlhšie

– Vlasy sú oveľa viditeľnejšie a dlhšie natočené a vzhľad je pevný a výrazný

- Je kompatibilný so všetkými systémami na zdvíhanie mihalníc a laminovanie obočia

 

LiftBOOST CONDITIONER sa aplikuje v kozmetických salónoch na konci laminácie. Teraz je pre vás k dispozícii aj tento profesionálny kondicionér s rovnako koncentrovaným a výživným zložením. LiftBOOST CONDITIONER je tak trochu luxusom pre zdravie a posilnenie vašich mihalníc, ako aj zintenzívnenie prirodzenej krásy vášho vzhľadu.

 

Po ošetrení sú vlasy veľmi suché a namáhané. Liftingové a laminovacie ošetrenie spočíva v prerušení disulfidických mostíkov vo vláknach mihalníc alebo obočia, čím sa natrvalo zmení ich tvar.

LiftBOOST je vitamínová bomba na mihalnice a obočie, ktorá prirodzene dopĺňa vlasy, vypĺňa poškodené partie a vyživuje vlasy do hĺbky. Výživné zložky zvýrazňujú farbu vlasov a dodávajú im lesk, čím predlžujú trvácnosť tejto kúry.

Cieľom je krása, ktorá ide ruka v ruke so zdravím v súlade s našou „Zdravou žiarou!“ motto.

Ak chcete po ošetrení chrániť prirodzené vlasy, odporúčame používať prípravok každý deň. Prípravok nezlepuje riasy a vďaka špeciálnej kefke sa veľmi ľahko nanáša na mihalnice a obočie.

 

Skladom
Kód: 123
€27
Kategória: INSTALASH
Hmotnosť: 0.1 kg
Späť do obchodu