SET: Instalash sérum & vitamíny GRATIS

Skladom
Kód: 144
€49,90
Kategória: INSTALASH
image0
Akcia

Pestujte a ozdravte svoje mihalnice a obočie so SÉROM LashBOOST

SÉRUM LashBOOST viditeľne predĺži a zahustí vaše riasy a obočie už za 15 dní!

Starostlivosť o mihalnice a obočie si vyberajte vedome a zabezpečte, aby vaše vlasy boli zdravé a plnšie vďaka kondicionéru odporúčanému lekárskymi laboratóriami.

SÉRUM LashBOOST obsahuje iba bezpečné zložky. Hlavnou účinnou látkou je patentovaný a inovatívny WIDELASH®  pozostávajúci z vitamínu biotinylát-GHK matricín.

Po 14 dňoch používania lekárske štúdie preukázali významné:

- zväčšenie dĺžky mihalníc a obočia

- zvýšenie   hrúbky rias a obočia

- zvýšenie hustoty mihalníc a obočia

- zvýšenie pevnosti mihalníc a obočia

SkinBOOST Supplement for Perfect Skin, Hair, Eyelashes and Nails
Velmi rýchle výsledky, pleť bez akné vďaka vysokému množstvu účinných
zložiek. Výťažok zo žihlavy bojuje proti masteniu pokožky či vlasov. VEGAN & GLUTEN FREE
Čím vyniká produkt na trhu? 1 doplnok na mnoho problémov.

Riasy sa stanú dlhšie, plnšie a silnejšie už za 15 dní, čím sa podčiarkne prirodzená krása ženskej tváre. Korienky sa stávajú silnejšími a mihalnice odolnejšie voči vypadávaniu.

Kondicionér neobsahuje potenciálne škodlivý bimatoprost ani jeho deriváty obľúbené v sektore kozmetiky na mihalnice! Naším cieľom je krása, ktorá ide ruka v ruke so zdravím.

Vďaka patentovaným, inovatívnym zložkám vám efekt kozmetického ošetrenia INSTALASH zostane oveľa dlhšie ako pri použití štandardných sér na mihalnice s Bimatoprostom. Séra na mihalnice s Bimatoprostom obsahujú vo vnútri návykové látky a účinok kúry končí krátko po ukončení používania falošného stimulantu – sérum účinkuje iba počas jeho používania. Prírodný kondicionér na mihalnice obsiahnutý v kozmetike INSTALASH zanecháva účinok ešte dlho po ukončení ošetrenia. Takýto kondicionér zvlhčuje a posilňuje mihalnice v spodnej časti, ako aj v korienkoch mihalníc.

Späť do obchodu